Andrzejki - 2023

W dniu 24.11.2023 r. z inicjatywy Samorządu Mieszkańców w Naszym Domu odbyła się Zabawa Andrzejkowa. Wspaniale bawili się Mieszkańcy, zaproszeni Goście oraz pracownicy. Zaszczycili nas swoją obecnością osoby, które wspierają nasz Dom w różnym zakresie. Dyrektor Domu p. Justyna Bilińska, podziękowała wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie od naszych Mieszkańców i podkreśliła, że zapraszając naszych Gości mieliśmy możliwość złożenia w ten sposób podziękowań za dobrą współpracę.

Bawili się z nami m.in.: p. Daniel Koko – Starosta Lwówecki, p. Józef Mrówka – członek Zarządu Powiatu, p. Małgorzata Szczepańska – Przewodnicząca Rady Powiatu, p. Zofia Lipka – Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lwówku Śląskim, p. Izabela Romanek – Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, p. Beata Wasilewska – Przewodnicząca Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności, p. Janina Zych, p. Iwona Kobierecka, p. Krystyna Piotrowicz, p. Jerzy Fluder – radni Powiatu Lwóweckiego oraz p. Edward Dudek – Wójt Gminy Jeżów Sudecki, od wielu lat zaprzyjaźniony z naszym Domem.

Na Zabawie Andrzejkowej bawili się razem z nami Mieszkanki i Mieszkańcy zaprzyjaźnionych Domów Pomocy Społecznej ze Szklarskiej Poręby, Kowar, Miłkowa, Sosnówki, Jeleniej Góry, Mirska i Janowic Wielkich oraz ich Dyrektorzy: p. Halina Rudnik, p. Ewa Piotrowska, p. Alicja Łojek, p. Renata Chmielewska oraz p. Grzegorz Łabun. Oprawę muzyczną zapewnił nam DJ, a porywająca muzyka sprawiła, że na parkiecie bawili się wspaniale Mieszkańcy, Goście oraz nasi pracownicy. Okazuje się, że taniec to najlepsza rehabilitacja ruchowa dla wszystkich, a z Mieszkańcami naszego Domu zostaną po Zabawie wspomnienia przyjemnie spędzonego czasu.